Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Doporučujeme

SLEDUJTE NÁS:

  

 

 


O Paňmámě

Prvním impulsem bylo zjištění, že v běžných obchodech je minimum zboží lokálních výrobců a nabízené výrobky vždy neodpovídají cena = kvalita. Tím vznikla touha po značce, která podtrhuje pohodlí, domov, kvalitu a tradici. Tak jsme to prostě zkusili.....

Paňmáma je tu pro ty, kteří preferují českou a férovou výrobu. Tvoříme hlavně doplňky pro děti. Rádi bychom se zaměřili i na maminky/dámy , které si u nás časem také přijdou na své.  Přinášíme závan starých časů v kombinaci jednoduchého a originálního stylu. Vše vzniká zde u nás doma, z rukou českých chráněných dílen a švadlen, proto garantujeme kvalitní provedení s využítím profesionálních technologií za normálních podmínek. Výběr materiálu je pro nás tou nejdůležitější a také nejzábavnější součástí výroby. Tvoříme z těch nejměkčích látek , které jsou vždy certifikované a vhodné pro děti do 3 let . Využíváme zejména českou bavlnu látky a minky. Volíme také výběr mezi zahraničními dodavateli , pro jejich originalitu a neobvyklé vzory. Ke každému výrobku přistupujeme individuálně a s láskou, protože vaše spokojenost a dobře odvedená práce je naše hlavní priorita!

V nabídce krámku můžete také ocenit nákup od našich spřátelených značek. Za zmíňku určitě stojí značka CAPIKI, která doplňuje naší sekci capáčků a ALWERO u nichž jsme se zamilovali do přírodních materiálů a nadčasových doplňků pro dámy. Tím se snažíme přispět k větší spokojenosti z vašeho nákupu a nabídnout tak možnost nakoupit na jednom místě.

Budeme se snažit naši značku a celý krámek vylepšovat, rozšiřovat a hlavně připravovat nové zajímavosti.Za všechny dotazy a připomínky děkujeme, jelikož jenom ty nás posouvají dále..!